ضمانت نامه

ضمانت نامه محصولات مریت

تشک مریت با استفاده از نوین ترین فنآوری های دنیا و بالاترین سطح کیفی محصول و دارا بودن تمامی استاندارد های جهانی توسط شرکت مریت انگلستان ساخته شده و ارائه گارانتی100 شب برگشت کالا در صورت عدم رضایت ، بارزترین نشانه اعتقاد واطمینان ما به تشک مریت است ، لذا این ضمانت نامه صرفاً برای انتقال این اطمینان به شما خریدار گرامی ، و ایجاد آرامش و آسودگی خیال بیشتر برای شما تهیه گردیده است.

تشک ها دارای 10 سال ضمانت از تاریخ خرید می باشند.
برگه فیزیکی ضمانت نامه همزمان با تحویل کالا به شما ارائه میگردد.
تذکر 1: مشخصات شخصی و خرید  خود را که در فاکتور دیجیتال ثبت گردیده است با مشخصات ثبت شده در ضمانت نامه مقایسه نمائید و در صورت مغایرت با واحد فروش تماس حاصل نمائید.

تذکر 2: برگه ضمانت نامه بدون مهر و امضاء معتبر نمی باشد.

تذکر 3: برای استفاده از ضمانت نامه کالا ، ارائه اصل برگه ضمانتنامه الزامی است.

ضمانت نامه کیفیت کالا صرفاً به نفع خریدار اصلی محصول صادر میگردد و به هیچ عنوان قابل انتقال به شخص ثالث نمیباشد.
این ضمانت نامه صرفاً برای استفاده معمولی و شخصی صادر گردیده است ، در صورت خرید تشک جهت استفاده های عمومی و خدماتی ( مانند هتل ها ، مراکز اقامتی ، بیمارستان ها ) شرایط ضمانت نامه متفاوت خواهد بود و میبایست در زمان خرید به فروشنده اعلام گردد.

در این ضمانت نامه تشک شما در برابر نقص های ذیل تحت پوشش می باشد:

هرگونه فرورفتگی ایجاد شده در سطح تشک که قابل مشاهد بوده و بیش از 2.5 سانتی متر باشد (به شرط اینکه دراثر حمل یا استفاده نادرست و عدم استفاده از تخت مناسب برای کف تشک ایجاد نشده باشد).
تذکر : شرایط استاندارد برای کف تشک : در تمامی طول مدت استفاده می بایست تشک از بستر بسیار صاف و کافی و مستحکم برخوردار باشد که بتواند تحمل وزن استفاده کنندگان آن را دارا باشد.
هرگونه نقص فیزیکی در فوم تشک ، که با وجود استفاده طبیعی و مناسب از تشک ، منجر به تقسیم با ترک خوردن فوم گردیده باشد.
هرگونه نقص تولید در زیپ و لایه پوششی تشک.( پس از باز شدن پوشش خارجی به هر منظور(شستن،…) پوشش و زیپ تحت پوشش نمی باشد.)

ضمانت کالا شامل این موارد نمی شود:

افزایش نرمی فوم درحالت عادی که برکیفیت خواص تسکین دهنده ی تشک تاثیر نمی گذارد.
سایش و پارگی عادی در نتیجه استفاده معمول (از جمله از طریق شستن ، برخورد اجسام خارجی و …
نقص های ناشی از سوء استفاده فیزیکی یا آسیب به هر جنبه ای از محصول، ازجمله به سوختگی، برش، پارگی، صدمه ناشی از مایعات ویا لکه ها و…)
تذکر: نقص های فیزیکی ذکر شده صرفاً بعنوان نمونه موارد  ذکر گردیده است و محدود به موارد ذکر شده نمیباشد .

در صورت بروز هرگونه نقصِ تحت پوشش این ضمانت نامه ، صرفاً قسمت صدمه دیده تحت پوشش بوده و تعمیر یا تعویض خواهد گردید و اجزا و قسمتهای غیر صدمه دیده  تحت پوشش ضمانت نامه نمی باشد.(به عنوان مثال، اگر یک تشک را خریداری کنید و تنها یک جزء و قسمت آن معیوب باشد، پس ما تنها جزء معیوب را تحت پوشش قرارخواهیم داد)