30 روز تست رایگان

30 روز تست رایگان

تست 30 روزه تشک مریت این امکان را به شما خواهد داد تا جدیدترین تشک ما را در منزل خودتان امتحان کنید. این تست از زمان تحویل کالا  محاسبه و منظور می گردد و شما در این مدت فرصت دارید امتحانش کنید. اگر شما در طی این دوره 30 روزه از تشک خودتان کاملا راضی نبودید، می توانید با ما برای برگشت محصول و بازپرداخت مبلغ آن تماس بگیرید. توصیه ما به شما این‌ است‌ که حداقل به مدت 30 شب از این محصول استفاده کنید تا بدن‌تان بتواند با تشک جدید عادت کند، این زمان به عنوان دوره “شکستن” شناخته می‌شود. بعد از آن اگر شما از تشک رضایت کافی نداشتید می‌توانید آن را به ما برگردانید تا بعد از تحویل به انبار تولیدی ما، مراحل بازگرداندن مبلغ دریافتی از شما توسط شرکت ما آغاز شود. هم‌چنین ضروری‌ست در روز مقرر شده، جهت برگشت کالا و در صورت لزوم بسته بندی تشک، در دسترس باشید. در صورتی که این محصول را از سایر تولیدکنندگان، فروشندگان و عرضه‌کنندگان تهیه کنید از امکان تست صد روزه ما بهره مند نخواهید شد.

شما تنها درصورت اعلام و اطلاع کتبی به ما واجد شرایط دریافت مبلغ پرداختی خود خواهید بود. همچنین تشک باید در شرایط و وضعیت بسیارعالی و از هرگونه آسیب و صدمه، کثیفی، لکه و… عاری باشد. به همین دلیل ما استفاده از محافظ تشک مریت را به شما پیشنهاد می‌کنیم زیرا استفاده نکردن از محافظ تشک ممکن است باعث کثیفی،لک و آسیب تشک شود و محصول شرایط برگشت را نداشته باشد . برای مشتریان منطقه تهران و البرز، هزینه برگشت محصول رایگان است اما در حال حاضر مشتریان خارج از محدوده‌ی تهران و البرز واجد شرایط بازگشت رایگان نیستند. بنابراین اگرچه سياست بازپرداخت 30 روز تست رایگان هم‌چنان برای تمامی مشتریان در سرتاسر کشور اعمال می‌شود اما مشتریانی که خارج از محدوده استان تهران و البرز سکونت دارند، شخصا مسئول پرداخت هزینه برگشت کالا خواهند بود.

تست 30 روزه برای هر خانوار، صرفا برای یک بار مجاز می‌باشد. در صورت تمایل برای بازگرداندن تشک تان، باید درخواست مبنی بر برگشت کالای خود را به آدرس ایمیل ‌support@meritmattress.ir  ارسال کنید.