ارسال و تحویل کالا

ارسال تشک های مریت به سرتا سر کشور کاملا رایگان است.

ما بر این باوریم که با این محصول لبخند رضایت بر صورت شما خواهیم نشاند، پس خیالتان راحت.

ما سخت در کوشش هستیم تا محصولات مریت را درکشورهای دیگری نیز عرضه نمائیم. ارسال تشک های مریت کاملا رایگان است و آن را درب منزل و در یک جعبه کوچک تحویل شما خواهیم داد. همچنین برای دریافت آخرین تغییرات و تخفیفها می توانید عضو خبرنامه ما شوید ویا ما را در فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام و توییتر دنبال نمائید.

زمان ارسال کالا

ارسال کالا معمولا در روزهای شنبه تا چهارشنبه مابین ساعات 9 صبح تا 5 بعدازظهر انجام می گیرد. ارسال کالا به صورت کاملا رایگان، ظرف مدت 1 روز و درب منزل شما تحویل می گردد. در بعضی مناطق ممکن است تا 3 روز کاری زمان ببرد.

نکته:  باربری یا ماموران ارسال کالا تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و کارهائی از این رو در حیطه وظایف آنها نمی باشد.

ارسال چندین کالا

تمامی سعی ما این است که شما تمامی کالاهای خریداری شده را یکجا تحویل بگیرید، ولی در بعضی اوقات میسر نیست. این به این دلیل است که ما ممکن است برای کالاهای متفاوت از باربری های متفاوتی استفاده نمائیم.

تذکر: ارسال و تحویل کالا صرفا درب محل تعیین شده صورت می گیرد و تحت هیچ شرایطی امکان تحویل آن در محل مشخص دیگری بطور مثال داخل خانه شما انجام پذیر نیست. طول زمان قید شده در ارسال و تحویل کالا به هیچ عنوان ضمانتی ندارد و بسته به نوع کالا و محل ارسال و تحویل، ممکن است تا 3 روز کاری زمان ببرد.

برای اطلاع و آگاهی از سفارش خود با شماره تلفن  88500951 (021) تماس بگیرید یا در خواست خود را به آدرس زیر ایمیل نمائید.

sales@meritmattress.ir

نکات مهم در زمان تحویل سفارش

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت، امکان عودت وجود ندارد.

مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد.

در زمان ارسال کالا توسط پست اکسپرس مریت، مشتری موظف است در حضور مامور پست و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به مریت اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مریت مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت، زیرا به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت  ظاهری نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت وجود ندارد.

در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آن آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق  ایمیل یا تماس تلفنی، نام فرد تحویل گیرنده را به مریت اعلام نماید، در غیر اینصورت مریت کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 72 ساعت پس از دریافت کالا به مریت اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 72 ساعت مهلت استفاده، نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به مریت بازگردانده شود.

برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا، مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی غیر اصولی، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت را شامل می‌شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا، باید حداکثر طی 72 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش مریت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا و مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به مریت بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

ارسال کالا توسط پست اکسپرس مریت انجام می شود، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل‌گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود و در هیچ صورتی کالا مرجوع نخواهد شد.
در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است طی 72 ساعت نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند. هرگونه درخواستی از طرف مشتری تنها پس از تایید و اعلام نظر کارشناسان مریت و کارشناسان شرکت تامین کننده قابل پیگیری خواهد بود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به مریت بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی و فاکتور به خدمات پس از فروش مریت ارسال شود.
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مریت بازگردانده شود.
پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد مریت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت مریت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.