درباره ما

نگاهی به تاریخچه و مدیران شرکت

شرکت نیکو رویش عصر، نماینده انحصاری محصولات مریت انگلستان می باشد. این شرکت در تاریخ 04/03/1395 به شماره ثبت 492301 به شناسه ملی 14005865168 تاسیس گردیده است.

ما در فروشگاه اینترنتی مریت تشکهای نسل جدید حافظه دار با شیوه جدید بسته بندی و دیگر محصولات مرتبط، با برند مریت انگلستان را به شما عرضه می نمائیم.

تشکهای مریت با گارانتی 10 ساله و ارسال رایگان عرضه میگردند. (برای جزئیات رجوع شود به صفحات ارسال و تحویل کالا – ضمانت کالا – ارجاع کالا و برگشت پول – شرایط و ضوابط)

فلسفه تولید فقط یک نوع محصول (یک نوع تشک)، مریت را قادر ساخته تا هزینه های تولید را بسیار کاهش دهد و مقدور باشد که یک محصول با کیفیت بسیار بالا را با قیمتی بسیار رقابتی با دیگر محصولات موجود در بازار عرضه نماید.

از دیگر استراتژی های مریت، عرضه مستقیم محصولات از طریق وب سایت شرکت میباشد که دسترسی 24 ساعته، ارسال رایگان و سریع آن را برای شما امکان پذیر نموده است. شرکت نیکو رویش عصر موفق به اخذ نماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردیده است که امنیت و آسودگی شما را بیش از همه تضمین نماید.

علاوه بر آن،10 سال گارانتی محصول و ارسال رایگان از دیگر استراتژی های معرفی، عرضه و فروش این محصول در مریت است که به شما آرامش و اطمینان خاطر می بخشد. این خدمات از دیگر وجه تمایزات این شرکت در عرضه محصولات  و خدمات به علاقه مندان مریت می باشد.

ما در نظر داریم که این فرصت را برای شما ایجاد کنیم که لحظه ها، ساعتها و روزهای  شادتری داشته باشید و ما بسیار معتقدیم که انقلابی را در بازار تشک های مدرن در ایران ایجاد کرده ایم. چون در مریت ما تشک نمی فروشیم، ما یک عمر خواب خوب به شما میفروشیم.

اینجانب آرش نعیمی ذاکر موسس شرکت نیکو رویش عصر برای شما لحظات و خوابی خوش و مثال زدنی را آرزو دارم و امیدوارم که ما در مریت توانسته باشیم که لبخند رضایت را با خرید از این فروشگاه بر لبان شما نشانده باشیم.

افراد کلیدی شرکت

474×474 28kb

سام ورشویی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
474×474 22kb

ارش نعیمی ذاکر

موسس و عضو هیئت مدیره
474×474 30kb

بهاره میرپور

مدیر تبلیغات
474×474 25kb

مسعود نعیمی ذاکر

رئیس هیئت مدیره