ارسال و برگشت رایگان

ارسال تشک های مریت به سرتا سر کشور کاملا رایگان است.

ما بر این باوریم که با این محصول لبخند رضایت بر صورت شما خواهیم نشاند،همچنین در صورت عدم رضایت شما برگشت و استرداد آن نیز کاملا رایگان است. پس خیالتان راحت.

ما سخت در کوشش هستیم تا محصولات مریت را درکشورهای دیگری نیز عرضه نمائیم. ارسال تشک های مریت کاملا رایگان است و آن را درب منزل و در یک جعبه کوچک تحویل شما خواهیم داد. برگشت رایگان ممکن است برای مناطقی در کشور رایگان نباشد، پس لطفا برای حصول اطمینان به صفحه ارجاع محصول و برگشت پوا مراجعه فرمائید. همچنین برای دریافت آخرین تغییرات و تخفیفها می توانید عضو خبرنامه ما شوید ویا ما را در فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام و توییتر دنبال نمائید.

زمان ارسال کالا

ارسال کالا معمولا در روزهای شنبه تا چهارشنبه مابین ساعات 9 صبح تا 5 بعدازظهر انجام می گیرد. ارسال کالا به صورت کاملا رایگان، ظرف مدت 5 روز و درب منزل شما تحویل می گردد. در بعضی مناطق ممکن است تا 10 روز کاری زمان ببرد.

نکته:  باربری یا ماموران ارسال کالا تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و کارهائی از این رو در حیطه وظایف آنها نمی باشد.

امضاء در زمان تحویل

شرکت حمل ونقل و باربری برای تحویل کالای شما نیاز به امضای شما دارد، پس برای این منظور مطمئن باشبد که کسی در محل تعیین شده برای تحویل کالا حضور دارد.

ارسال چندین کالا

تمامی سعی ما این است که شما تمامی کالاهای خریداری شده را یکجا تحویل بگیرید، ولی در بعضی اوقات میسر نیست. این به این دلیل است که ما ممکن است برای کالاهای متفتوت از باربری های متفاوتی استفاده نمائیم.

تذکر: ارسال و تحویل کالا صرفا درب محل تعیین شده صورت می گیرد و تحت هیچ شرایطی امکان تحویل آن در محل مشخص دیگری بطور مثال اتاق خواب شما انجام پذیر نیست. طول زمان قید شده در ارسال و تحویل کالا به هیچ عنوان ضمانتی ندارد و بسته به نوع کالا و محل ارسال و تحویل، ممکن است تا 10 روز کاری زمان ببرد.

برای کمک، اطلاع و آگاهی از سفارش خود با ما با شماره تلفن  8850951 (021) تماس بگیرید یا در خواست خود را به آدرس ایمیل sales@meritmattress.ir ارسال نمائید.