درباره ما‎

خلاصه محصولات و خدمات در فروشگاه اینترنتی مریت:

شرکت نیکو رویش عصر، نماینده انحصاری محصولات مریت انگلستان می باشد. این شرکت در تاریخ 04/03/1395 به شماره ثبت 492301 به شناسه ملی 14005865168 تاسیس گردیده است.

ما در فروشگاه اینترنتی مریت تشکهای نسل جدید حافظه دار با شیوه جدید بسته بندی و دیگر محصولات مرتبط، با برند مریت انگلستان را به شما عرضه می نمائیم.

تشکهای مریت با گارانتی 10 ساله، تست رایگان 100 روزه و ارسال رایگان عرضه می گردد(برای جزئیات رجوع شود به صفحات شرایط و ضوابط فروش – ضمانت کالا – ارسال و برگشت رایگان و ارجاع محصول محصولا و برگشت کالا).

فلسفه تولید فقط یک نوع محصول (یک نوع تشک) مریت را قادر ساخته تا هزینه های تولید را بسیار کاهش دهد و مقدور باشد که یک محصول با کیفیت بسیار بالا را با قیمتی بسیار رقابتی با دیگر محصولات موجود در بازار عرضه نماید.

از دیگر استراتژی های مریت، عرضه مستقیم محصولات از طریق وب سایت شرکت میباشد که دسترسی 24 ساعته، ارسال رایگان و سریع آن را برایشماامکان پذیر نموده است. شرکت نیکو رویش عصر موفق به اخذ نماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردیده است که امنیت و آسودگی شما را بیش از همه تضمین نماید.

علاوه بر آن، ارایه 100 روز تست رایگان، 10 سال گارانتی محصول و ارسال رایگاناز دیگر استراتژی های معرفی، عرضه و فروش این محصول  در مریت است که به شما آرامش و اطمینان خاطرمی بخشد. این  خدمات از دیگر وجه تمایزات این شرکت در عرضه محصولات  و خدمات به علاقه مندان مریت می باشد.

ما در نظر داریم که این فرصت را برایشما ایجاد کنیم که لحظه ها، ساعتها و روزهای  شادتری داشته باشید و ما بسیار معتقدیم که انقلابی را در بازار تشک های مدرن در ایران ایجاد کرده ایم. چون در مریت ما تشک نمی فروشیم– ما یک عمر خواب خوب به شما میفروشیم.

اینجانب آرش نعیمی ذکر موسس و صاحب امتیاز نماد الکترونیکی در شرکت نیکو رویش عصر برای شما لحظات و خوابی خوش و مثال زدنی  را آرزو دارم و امیدوارم که ما در مریت توانسته باشیم که لبخند رضایت را با خرید از این فروشگاه بر لبان شما نشانده باشیم.